Koniczyna

Chełmskie Taksówki z koniczynką

Marka Eko Taxi istnieje w Polsce od 4 lat. Zaczynaliśmy swoją przygodę od dwóch taksówek dzisiaj nasza flota to 1 500 pojazdów w tym: samochody osobowe, bagażowe, vany i minibusy. Jesteśmy już w 7 polskich miastach tj. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Lublinie a teraz także w Chełmie. Naszym znakiem rozpoznawczym jest zielona koniczynka na taksówkach.

Staramy się, aby nasza marka była kojarzona z wyjątkowo profesjonalną i sympatyczną obsługą. Wiemy, jak wiele może zmienić w życiu zabieganego człowieka zwykła rozmowa z miłym taksówkarzem. Kilka minut oderwania od problemów podczas relaksującej podróży taksówką może wyciszyć, pomoc w koncentracji czy nabraniu dystansu. Aby tak było, nieustannie szkolimy naszych pracowników, zapewniając im maksymalny komfort pracy. Wszyscy wiemy, że dobry pracownik to szczęśliwy pracownik!

Obok walorów personalnych śmiało możemy się pochwalić pojazdami o wysokiej klasie technicznej i estetycznej. Takie przymioty też są ważne. Na komfort Klienta składa się bowiem wiele czynników. Eko taxi Chełm nieustannie pracuje nad ich doskonaleniem.

Usługi Eko Taxi Chełm:

U nas nie tylko świadczymy zwykłe kursy taksówką. Zapewniamy także:

  1. Zakupy na telefon przez całą dobę
  2. Dostawy jedzenia 
  3. Dostawy przesyłek
  4. Monitorowanie przewozu dzieci
  5. Obsługę imprez
  6. Wykonujemy zlecenia indywidualne
  7. Taxi bagażowe
  8. Minibusy dla 8 pasażerów, które można u nas wynająć z opcją na doby
  9. Można u nas wykupić usługę reklamy na samochodach

Taksówki z koniczynką

Idąc z duchem czasu, wszelkie sprawy dotyczące pasażerów można u nas załatwiać przez telefon i za pośrednictwem narzędzi internetowych.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej, która w dużym stopniu ułatwia sprecyzowanie potrzeb. W aplikacji wyświetlą się wszelkie informacje, np. jaki samochód będzie obsługiwał kurs, gdzie obecnie się znajduje oraz za ile minut możemy spodziewać się przyjazdu. Aplikacja pokaże też, jaka będzie szacunkowa cena kursu między wyznaczonymi punktami na mapie Chełma.

To ważne, aby zamawiając taksówkę, podać szczegóły zlecenia, np. ilość osób, czy będą zwierzęta, czy kierowca powinien znać język angielski oraz przybliżony rozmiar bagaży. Taka informacja pozwala precyzyjnie dostosować usługę do potrzeb i bezpieczeństwa.

Budowanie marki

Doświadczenie i zapał, z jakim pracujemy buduje świadomość Eko Taxi jako firmy rzetelnej, ekonomicznej i przyjaznej Klientom. Lata pracy nad budowaniem marki upoważniają nas do zapewnienia o wysokiej klasie oferowanych przez nas usług. 

Na dzisiaj nasza korporacja cieszy się obszerną bazą stałych Klientów. Dla nich wciąż opracowujemy nowe i wygodniejsze rozwiązania. Robimy wszystko, aby korzystanie z naszych usług było przyjemne, łatwe i bezpieczne. 

Wszyscy pędzimy przez życie, niosąc na barkach wiele spraw. Eko Taxi Chełm stara się umilić trudy dnia codziennego poprzez świadczenie przyjemnego, szybkiego transportu w dobrej cenie i jakości.

Podobne wpisy