Cennik taxi w Chełmie

  • by
Cennik taxi w Chełmie

Cennik taxi w Chełmie jest oczywiście uzależniony od ustaleń danej firmy. Przede wszystkim warto wybrać przewoźnika, który oferuje klarowne stawki, dzięki czemu nie będzie żadnych przykrych niespodzianek przy płaceniu. Ceny mogą być przy tym bardzo różne, przekładając się na opłacalność korzystania z samych usług. Jeśli szukasz sprawdzonych przewozów, ale w przystępnych cenach, koniecznie sprawdź już teraz ofertę Eko Taxi.

SPIS TREŚCI
Nasze przewozy i inne usługi
Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Taryfy
Dlaczego warto wybrać klarowną ofertę?

Sprawdź cennik Eko Taxi w Chełmie

Cennik Eko Taxi w Chełmie jest przejrzysty, a określone w nim stawki – bardzo atrakcyjne. Wynika to z naszego podejścia, które zakłada oferowanie wysokiej jakości usług w przystępnych cenach. Dzięki temu możesz korzystać z naszej oferty nawet na co dzień i to nie tylko przy standardowych przewozach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Przejazdy

Podstawą naszej oferty są oczywiście przejazdy taksówkami, które oferujemy w atrakcyjnych cenach, określonych w ramach czterech taryf. Gwarantujemy niskie stawki, które sprawiają, że podróżowanie naszymi taksówkami jest nie tylko przyjemne, ale i opłacalne. Za niewielką dopłatą umożliwiamy domówienie większego auta typu kombi lub pojazdu dla 5-6 pasażerów. U kierowców zapłacisz gotówką lub wygodnie i bezpiecznie kartą, ponieważ w pojazdach znajdują się terminale płatnicze. Zapraszamy do zamawiania kursów pod numerem telefonu 82 540 80 00, a jeśli masz jakieś pytania, również zapraszamy do kontaktu, a chętnie na nie odpowiemy.

Usługi dodatkowe

Eko Taxi to firma wychodząca naprzeciw wymaganiom współczesnych klientów, którzy oczekują obecnie od korporacji taxi nie tylko zwykłych przejazdów, ale i usług dodatkowych. U nas możliwe jest choćby przewożenie zwierząt, tych małych – gratis, a większych – za dopłatą. Kierowcy pomagają również w takich usługach, jak: przewóz przesyłek, odpalenie auta z kabli, a nawet odprowadzenie czy holowanie auta. Mieszkańcom lub zatrzymującym się tu na dłużej turystom często przypada też do gustu nasza usługa zakupów na telefon, które kierowcy dostarczą pod wyznaczony w zamówieniu adres.

Taxi

Na co warto zwrócić uwagę w cenniku taxi w Chełmie?

Cennik taxi w Chełmie wygląda zwykle dość uniwersalnie, przynajmniej w zakresie podstawowej części, która dotyczy stawek za zwykłe kursy. Różnice mogą się pojawiać w mniej standardowych usługach, ponieważ zakres oferty jest uzależniony od polityki danej firmy. Zawsze rozsądnie jest jednak wybierać przewoźników, którzy publikują jasno określone opłaty za kursy, żeby uniknąć potem niepotrzebnych i niepożądanych niespodzianek.

Taryfy

Pewną podstawową zasadą w przypadku miejskich taksówek jest to, że opłaty za przejazdy określane są w ramach czterech taryf. Te są ustalane na podstawie tego, o jakiej porze ma się odbyć kurs oraz w jakim miejscu. Najtańsza, czyli pierwsza taryfa, obowiązuje w dni powszednie od 6 do 22 na terenie Chełma. Każda kolejna taryfa wyznacza już nieco wyższą cenę za kilometr pokonanej trasy. Druga taryfa obejmuje przy tym przejazdy po terenie Chełma w dni powszednie w godzinach 22-6 oraz w dni świąteczne, a trzecia – kursy w dni powszednie w godzinach 6-22, ale poza granicami Chełma. Najdroższa, czwarta taryfa, dotyczy kursów poza miastem w godzinach nocnych i dni świąteczne. W cenniku powinna być do tego uwzględniona opłata początkowa, naliczana od razu przy starcie taksówki i określana często potocznie opłatą za „trzaśnięcie drzwiami”, czyli zaraz po wejściu do taksówki. Ponadto zazwyczaj określona jest również dopłata za godzinę postoju, naliczana w przypadku, gdy kurs będzie się odbywał z jakimiś dłuższymi przerwami. Jeśli dana korporacja oferuje usługi dodatkowe, w cenniku powinna się również znaleźć informacja o tym, jaka będzie cena poszczególnych punktów oferty.

Dlaczego warto wybrać taxi z jasno określonymi cenami?

Każda taksówka powinna mieć swój określony cennik, ale w przypadku niektórych firm lub niezrzeszonych taksówkarzy, często jest on mało czytelny lub umieszczony w takim miejscu pojazdu, że niewielu pasażerów zwraca na niego uwagę. Niestety może się to skończyć przykrą sytuacją, gdy przyjdzie do płacenia, a okaże się, że dany przewoźnik mocno winduje ceny, przez co kursy są dużo droższe niż u sprawdzonych korporacji taxi. Tacy taksówkarze bazują najczęściej na obsługiwaniu klientów bezpośrednio z ulicy, ponieważ często są to osoby spieszące się lub turyści, którzy nie znają miasta, przez co łatwiej jest ich „naciągnąć” na drogie przejazdy. Właśnie z tego względu najlepiej jest wybierać korporacje z jasno określonymi cennikami, najlepiej publikowanymi na profilach w mediach społecznościowych czy stronie internetowej firmy. Dzięki temu możesz zamówić taksówkę takiego przewoźnika mając pewność, że nie zapłacisz zbyt wiele. Przy klarownych stawkach, łatwo oszacujesz sobie tymczasem, ile będzie kosztował dany przejazd czy usługa.

Cennik taxi w Chełmie może się różnić stawkami za przejechany kilometr czy daną usługę, zależnie od ustaleń danej firmy lub taksówkarza. Warto uważać na łapanie taksówek z ulicy czy nawet postojów, ponieważ w pośpiechu można wtedy natrafić na nieuczciwych przewoźników. Zdecydowanie lepszym wyborem jest skorzystanie z atrakcyjnej cenowo korporacji, takiej jak Eko Taxi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *