Eko Taxi w Chełmie

  • by
Eko Taxi w Chełmie

Eko Taxi w Chełmie to świetny wybór, gdy szukasz możliwości komfortowej podróży taksówką. To sprawdzona alternatywa względem własnego samochodu i dużo wygodniejsza opcja od komunikacji miejskiej. Przemieszczanie się z nami nie będzie kosztowne i możesz się na to zdecydować nawet przy codziennym dojeżdżaniu choćby do pracy czy na różnego rodzaju spotkania. W naszej ofercie znajdziesz szereg dodatkowych usług, które mogą się okazać bardzo pomocne. Zachęcamy do wybrania naszej firmy.

Spis treści:
Oferta
Co możemy zaproponować?
Atrakcyjne ceny
Jak zamówić taksówkę?
Numer telefonu
Aplikacja mobilna

Poznaj atrakcyjny cennik Eko Taxi w Chełmie i skorzystaj z naszej oferty

Cennik Eko Taxi w Chełmie prezentuje pełen zakres naszych usług. Jesteśmy sprawdzoną korporacją taxi i funkcjonujemy w wielu dużych miastach w całym kraju, ciesząc się renomą wśród klientów taksówek. Na równie wysoki standard przejazdów możesz liczyć również w Chełmie. Nasi kierowcy doskonale znają ten rejon i wykazują się wysoką kulturą osobistą. Nasza oferta będzie atrakcyjna zarówno dla mieszkańców, jak i przebywających w tej okolicy turystów.

W czym możemy pomóc?

Podstawą naszej oferty są rzecz jasna przejazdy po Chełmie i okolicach. Poza klasycznym autem istnieje możliwość zamówienia samochodu kombi czy nawet auta dla 5-6 pasażerów, co będzie bardzo dogodne dla podróżujących razem grup znajomych czy większych rodzin.
W naszych taksówkach możliwy jest przewóz zwierząt – tych mniejszych (w transporterze lub na kolanach) gratis, a większych za drobną dopłatą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, udostępniamy do tego szereg mniej standardowych usług taxi. Nasi kierowcy mogą pomóc w przewozie przesyłek czy zrobieniu zakupów z dostawą na terenie Chełma, a także poza nim. Oprócz tego, nasze taxi może się okazać pomocne, gdy podróżujesz własnym autem, ale przydarzy się jakaś awaria. Kierowcy mogą pomóc w odpaleniu samochodu z kabli, a nawet odprowadzeniu czy holowaniu auta. Oferta jest zatem bardzo kompleksowa i sprawdzi się doskonale zarówno dla osób odwiedzających tylko ten rejon kraju, jak i tutejszych mieszkańców.

Atrakcyjne stawki

Nasze taxi ma sprawdzoną ofertę, ale przy tym atrakcyjne ceny, dzięki którym podróżowanie z nami nie będzie nadmiernie obciążające dla portfela. Co więcej, staje się to bardziej opłacalne, gdy weźmiesz pod uwagę liczne korzyści i komfort podróży taxi. Jeżdżąc własnym samochodem, trzeba wydać sporo na paliwo czy parkingi, więc wcale nie wychodzi to taniej, a często trzeba stać w uciążliwych korkach. Z kolei komunikacja miejska nie zapewnia takiej wygody i mocno ogranicza samą elastyczność podróżowania, przez określony rozkład przystanków i czasów przejazdów. Ze szczegółowymi stawkami za nasze poszczególne usługi możesz się zapoznać w cenniku na stronie. Dobrą wiadomością jest do tego fakt, że we wszystkich naszych taksówkach zapłacisz nie tylko gotówką, ale i kartą, w komfortowy i bezpieczny sposób.

Pasażerka taksówki

Sprawdź kontakt do Eko Taxi w Chełmie i zamów naszą taksówkę

Kontakt do Eko Taxi w Chełmie to sposób na zamówienie jednej z naszych taksówek lub skorzystanie z innych usług oferty. Udostępniamy w tym przypadku dwa rozwiązania, więc możesz skorzystać z tego, które uznasz za najlepsze dla siebie. Na pewno warto zapisać sobie nasz numer telefonu, który będziesz mieć zawsze pod ręką, zarówno gdy sam będziesz chciał zamówić przejazd, jak i w sytuacji, gdy będziesz polecał sprawdzone taxi komuś znajomemu.

Numer telefonu

Tradycyjnym i zawsze sprawdzonym sposobem na korzystanie z usług taxi, jest kontakt telefoniczny. Jest to opcja klasyczna, ale przy tym stanowi świetne zabezpieczenie, bo pozwala zamówić kurs choćby w sytuacji, gdy na smartfonie masz zasięg sieci, ale nie masz akurat dostępu do Internetu. Wszystko odbywa się tymczasem szybko i bardzo sprawnie. Nasze taxi zamówisz, dzwoniąc pod numer +48 82 540 80 00. Warto umieścić sobie ten kontakt w telefonie, a w razie czego możesz go sobie zapisać również na karteczce i schować w portfelu, dzięki czemu zawsze będziesz miał pod ręką namiar na renomowane taxi.

Aplikacja mobilna

Zamawianie naszych taksówek jest możliwe także z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Eko Taxi. Możesz ją pobrać w wersji na urządzenia z systemem Android oraz IOS. W aplikacji można dodać kartę płatniczą i płacić bezgotówkowo za przejazdy. Jeśli zamawiasz kurs poprzez aplikację, ale zadzwoni do Ciebie numer 82 540 80 00 – nie obawiaj się. Z tego numeru możesz otrzymać od automatu komunikat głosowy o przyjeździe taksówki pod adres. Poprzez ten numer może się też skontaktować kierowca, jeśli pojawiłyby się jakieś opóźnienia czy problemy z dojazdem.

Eko Taxi w Chełmie jest doskonałym wyborem dla osób szukających oferty sprawdzonej korporacji taksówkarskiej w tym mieście. Proponujemy standardowe przewozy w dobrych cenach, jak i szereg usług dodatkowych, które mogą być bardzo pomocne w codziennym życiu. Zapraszamy do zadawania pytań i skorzystania z oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *