Disco Polo w Kumowej Dolinie

  • by

Lato to czas spotkań, imprez w plenerze, odpoczynku i rozrywki. Wakacje nawet w mieście potrafią sprawić wiele, wiele radości. Od zwiedzania zabytków, muzeów, przez spotkania w lokalach, spacery, po festiwale, festyny, koncerty – w Chełmie wiele można zobaczyć i dużo się tu dzieje. Sporo atrakcji organizowane jest przez Chełmski Dom Kultury. W najbliższym czasie, w dniach 17-18 lipca, w amfiteatrze w Kumowej Dolinie odbędzie się Disco Polo Party Chełm 2021. Na koncertach pod patronatem Chełmskiego Domu Kultury wystąpią lokalne i znane w całym kraju gwiazdy polskiej muzyki tanecznej.

Gwiazdy Disco Polo Party Chełm 2021

Dwudniowa impreza gościć będzie niezwykle utalentowanych muzyków, grających skoczne, melodyjne utwory, przy których dobra zabawa jest murowana. Pierwszego dnia, 17 lipca o godzinie 18.00, zagrają m.in. Energy Girls – ślicznotki z Hrubieszowa, które podbijają serca wszystkich miłośników polskiej muzyki tanecznej, zwłaszcza panów. Zespół Nokaut zadba o muzyczną podróż na koniec świata, a Łobuzy, jak to łobuzy, zawrócą w głowach paniom. Zespół Mig pokaże mocne strony i wykona kawałki, które lubicie.

W niedzielę 18 lipca posłuchamy zespołu Model MT i Modelinka, przebojowych muzyków z Long & Junior no i legendę – zespół Boys. Żaden wielbiciel muzyki Disco Polo nie może przepuścić okazji uczestniczenia w takim koncercie!

Całą imprezę rozkręca lubiany prezenter Arek Braxton.

Wszystko odbędzie się w amfiteatrze w Kumowej Dolinie. Dla niezmotoryzowanych najlepszy sposób, aby dojechać, lub wrócić z imprezy to tanie taxi  Eko Taxi Chełm.

Do Kumowej Doliny z Eko Taxi Chełm

Dolina Kumowa położona w Chełmie na wylocie w kierunku Lublina długo była swego rodzaju placem zabaw dla okolicznych dzieci, które z radością ślizgały się po piachu, zgromadzonym na zboczach znajdującego się tam jaru. Tragiczna historia tego miejsca – gdzie odbywały się egzekucje na przedstawicielach polskiej inteligencji w trakcie II wojny światowej – została upamiętniona pomnikiem na cześć pamięci pomordowanych, który został tu odsłonięty w 1966 roku. Po przywróceniu do dawnej świetności amfiteatru w Kumowej Dolinie stał się on miejscem organizowania koncertów, festynów, festiwali i kina pod chmurką. Życie towarzyskie kwitnie tu w sezonie zabaw plenerowych, co niezwykle umila Chełmianom wakacje w mieście. Nie da się zaprzeczyć, że dobra zabawa często wymaga solidnego transportu – zarówno na miejsce imprezy, jak i z powrotem. Jeśli chcesz się wybrać na Disco Polo Party do Kumowej Doliny, a mieszkasz daleko, lub nie masz tam dobrego dojazdu – nie wahaj się skorzystać z naszych tanich przewozów na terenie Chełma i okolic. Również droga powrotna – czy to do domu, czy do baru albo na after party – przebiega dużo sprawniej i bezpieczniej z kierowcą Eko Taxi Chełm. Cieszymy się, że mieszkańcy naszego miasta nad Uherką dobrze się bawią i fajnie, że mamy w tym nasz udział. Służymy pomocą w każdej sytuacji. Nie zapomnij się z nami skontaktować, dzwoniąc do dyspozytora lub zamawiając odpowiednią usługę przez naszą aplikację mobilną. Do zobaczenia na Disco Polo Party!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *