Wygodne i niedrogie przejazdy w Chełmie

  • by

Chełm to miasto skrywające wiele pięknych, wyjątkowych miejsc. Podziemie kredowe, Grodzisko, z którego rozpościera się cudowna panorama, Bazylika Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, czy Cerkiew Św. Mikołaja – to tylko kilka z licznych atrakcji. Miasto nad Uherką jest w województwie lubelskim trzecie pod względem liczebności, pełni funkcję siedziby powiatu chełmskiego i łączy w sobie wpływy kultur katolickiej, prawosławnej i żydowskiej. Zarówno jako nowo przybyły turysta, jak i jako mieszkaniec, który ma pilną sprawę do załatwienia – możesz potrzebować pomocy taksówkarza. A gdzie lepiej szukać kierowcy, niż w Eko-Taxi Chełm? Nasze taksówki z koniczynką zapewniają szybki, wygodny i niedrogi przewóz osób w Chełmie.

Eko-Taxi Chełm – zalety

Taksówkarze naszej korporacji są uprzejmi i uczynni. Przejazd upłynie ci w komfortowej atmosferze. Nasi kierowcy są kompetentni, znają miasto i zawiozą cię właśnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Masz możliwość zamówienia taksówki na konkretny dzień i godzinę, istnieje opcja wystawienia faktury za przejazdy, możesz przewieźć zwierzę domowe, bagaż, a także zamówić samochód większy, minivana lub busa. W taksówkach zapłacisz kartą, w większości z nich także blikiem – daj wtedy znać przy zamawianiu kursu o potrzebie skorzystania z takiej formie płatności. W naszej korporacji obowiązują cztery taryfy. Oczywiście gdy jest konieczność – kierowcy zawiozą cię poza granice lubelszczyzny, w każde miejsce w Polsce. Jeśli zamawiasz taksówkę dla nie więcej niż czterech osób, a przyjedzie duży samochód – minivan lub bus – nie dopłacasz do kursu. Gdy zamawiasz przejazd na konkretną datę i godzinę, kierowca poczeka na ciebie 5 minut. Jeśli zamawiasz pojazd przez aplikację lub dyspozytora na zaraz – będzie to 7 minut od szacowanego czasu oczekiwania. 

W sytuacji, gdy jesteś turystą i przyjechałeś do Chełma po raz pierwszy, z pewnością docenisz pomoc fachowych kierowców Eko-Taxi. Nasza firma jest godna zaufania, rozpoznawalna i działająca w wielu miastach Polski. U nas masz gwarancję rzetelnej usługi i niskiej ceny, pojedziesz dokładnie tam, gdzie planowałeś się znaleźć. Odnalezienie i zwiedzanie pięknych zabytków i urokliwych miejsc stanie się proste, a wycieczka dużo mniej męcząca, bez niepotrzebnych frustracji.

Aplikacja Eko-Taxi

Jeśli zależy ci na pełnej swobodzie i jesteś stałym użytkownikiem smartfona, z pewnością docenisz naszą aplikację. Możesz dzięki niej zamówić kurs – zarówno „na zaraz”, jak i planowany na określoną datę i godzinę. Masz opcję śledzenia, gdzie znajduje się kierowca, informację o tym, jaką marką samochodu odbędzie się przewóz, z podanym kolorem i numerem bocznym auta. Wszystkie parametry przejazdu – sposób płatności, polecenie faktury, podróż ze zwierzęciem, większy samochód – możesz ustalić przez naszą aplikację. Nie musisz rozmawiać z dyspozytorem, po prostu wprowadzasz potrzebne parametry i czekasz na kierowcę.

Nasi klienci w dużych miastach Polski bardzo wysoko cenią usługi Eko-Taxi. Za rzetelność, terminowość i przystępne ceny. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Chełma, a także osoby odwiedzające to piękne miasto – dzwońcie, ściągajcie aplikację i zamawiajcie u nas tanie i profesjonalne przewozy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *